Sandviken-Klepp Elite, søndag 05. mai, kl. 1500

Vår fjerde hjemmekamp i årets Toppserie

Sist oppdatert: 29. apr 2019 Skrevet av: palh

 

På søndag 5. mai spiller vi vår fjerde hjemmekamp i Toppserien på Stemmemyren. Motstander er våre venner fra Klepp Elite. Avspark kl. 1500. Vi ligger nå på 4. plass i Toppserien og er med «der oppe» vi ønsker. I Sandviken jobber vi langsiktig med lokal profil på våre spillere, og som klubb har vi store ambisjoner for årene fremover.

Klikk her for billetter:  https://ilsandviken.ticketco.events/no/nb/e/sandviken__klepp

Vi skal være Bergens beste fotballag og være i Norgestoppen hvert eneste år. Vi ønsker å fremstå så spennende og underholdene på kampdager, at vi fyller Stemmemyren, så nye generasjoner spillere drømmer om å kle seg i hvitt og rødt og kjempe for Sandviken Toppfotball. De fleste av våre spillere er lokale, og viser dermed at veien frem som toppseriespiller er mulig om en trener og drømmer hardt nok.

Vi takker våre samarbeidspartnere og sponsorer for at de er med og heier på oss!

Vi ønsker deg på tribunen!! Velkommen og heia Sandviken!!